• Services
    • Services
    • Programma’s
    • Interim Management
    • Executive Search
    • Consultancy
    • Datagedreven groei
  • Vacatures
  • Opdrachtgevers
  • Artikelen
    • Artikelen
    • Kennis
    • Nieuws
    • Recruitment
  • Over ons
  • Contact
  • Associate worden?

Gepubliceerd in Nieuws

Verlenging opdracht Essent

Gefeliciteerd Gerard met de verlenging van de opdracht!

Gerard is bij Essent verantwoordelijk voor de vorm en inhoud van het compliance beleid van de saleskanalen.

Met Gerard van Amerongen hebben wij een ervaren en gedreven, allround directeur met een financiële achtergrond in huis, hij altijd op zoek is naar commerciële kansen.

The AccelerationGroup Gerard Essent

 

In Gerard zijn woorden: Best netwerk,
2020 is voor ons allemaal een raar jaar geworden, maar voor mij ook een mooi jaar geweest. Na 24 jaar actief te zijn in telecom bij BelCompany, Vodafone en Mobiel.nl ben ik begin dit jaar bij Essent gestart om het Compliance Beleid voor de saleschannels meer vorm en inhoud te geven. Een jaar waar ik de distributie in de energiewereld goed heb leren kennen. Ik ben daarom blij dat ik hieraan ook in 2021 mijn steentje mag bijdragen. Verder ben ik in juni ook nog eens gestart als associate bij de The AccelerationGroup. Mijn 1e jaar als ondernemer is zo leuk en leerzaam geworden. Laten we hopen dat komend jaar weer normaal gaat worden. Ik wens jullie allemaal een fijne kerst en een succesvol maar bovenal gezond 2021!

 

De verkoop van Fast Forward Wheels

Lees onderstaand het persbericht van de verkoop van Fast Forward Wheels.

Met de inzet van Jacco Zijderveld – partner The AccelerationGroup – is niet alleen de turnaround gerealiseerd, maar als interim managing director heeft Jacco ook geholpen bij de succesvolle verkoop.

 

AGU verkoopt bedrijfsonderdeel Fast Forward Wheels aan oprichter Henk Schipper.

AGU verkoopt het bedrijfsonderdeel Fast Forward Wheels aan de voormalige eigenaar Henk Schipper, die het bedrijf in 2006 startte.

AGU gaat zich volledig richten op de textiel- en groothandelsactiviteiten. Sinds 1966 is AGU een toonaangevende speler in de Nederlandse fietsmarkt. De groothandel van toen is inmiddels uitgegroeid tot dé Nederlandse specialist in de ontwikkeling, productie en verkoop van fietskleding, fietstassen en regenkleding. Ook exploiteert AGU één van de grootste groothandels in fietsaccessoires en aanverwante artikelen in de Benelux.

Fast Forward Wheels is gespecialiseerd in de ontwikkeling, productie en verkoop van hoogwaardige carbon fietswielen voor verschillende disciplines zoals race, baan, triathlon en gravel. Vanuit de hoofdvestiging in Zwolle wordt met een team van gepassioneerde medewerkers, met veel ervaring in het eigen vakgebied, dagelijks gewerkt aan het perfectioneren van de wielen. Deze worden vanuit Nederland naar meer dan 30 landen wereldwijd geëxporteerd.

De toekomst van Fast Forward Wheels is in goede handen bij de oprichter. Zeer verheugd is Henk Schipper dat hij weer aan het roer komt te staan bij FFWD en invulling kan gaan geven aan de verdere groei van het bedrijf. AGU blijft haar rol als distributiepartner van Fast Forward Wheels in de Benelux vervullen.

Alkmaar / Zwolle,  11 december 2020

Voor meer info:

www.ffwd.com

Henk Schipper, 06-29064227

henk@ffwd.com

AGU:

Bjorn Jeurisssen,

Verheugd willen wij mededelen dat wij deze maand met 3 mooie opdrachten van start gaan!

The AccelerationGroup Hunkemoller

Deze week begint Edith van Gemmert als consultant bij HBM Machines om de Supply Chain te verbeteren. HBM Machines B.V. is reeds klant bij The AccelerationGroup en kon ook met deze uitdaging bij ons terecht.

Daarnaast start consultant Thijs van Dam, MBA bij Gamma Benelux voor een analyse en implementatieplan van de CRM omgeving. Ook Gamma is reeds klant van The AccelerationGroup waardoor de ondersteuning inmiddels uit drie personen bestaat.

Tjerk van der Veen begint als consultant bij Hunkemöller bv als CRM email marketeer t.b.v. een commerciële versnelling op de marketing afdeling. Hunkemöller was eerder klant van The AccelerationGroup en vanuit onze Recruitment afdeling mogen wij nu op interim basis ondersteuning bieden.

Edith, Thijs en Tjerk heel veel succes!

The Accelerationgroup zet graag ervaren professionals in, om zo efficiënt mogelijk een blijvend resultaat neer te zetten.

Bij deze bedanken wij alle opdrachtgevers voor de fijne samenwerking.

 

Tour door Fast Forward Wheels HQ

Onder de leiding van managing director a.i. Jacco Zijderveld heeft Fast Forward Wheels een mooie groeistrategie en herpositionering gehad. Neem een kijkje in de winkel van FFWD HQ.

Lees hier meer over de aanpak van deze turnaround.

Afgelopen maand begon ook Guido Boosten MBA via The AccelerationGroup Recruitment bij Equilar.

In Guido zijn woorden: Met heel veel plezier aan de slag voor de leukste Arbo dienstverlener van Nederland Equilar met dank voor de match aan The AccelerationGroup en Jacco Zijderveld. Over verzuim en preventie, inzetbaarheid, sociale innovatie en alles wat er bij komt kijken om mensen en organisaties meer veerkrachtig en wendbaar te maken.

LinkedIn 1.000 volgers

We hebben onze 1.000ste volger mogen verwelkomen! Super bedankt. Onze volgers willen wij inspireren met onze content en helpen om een beter commercieel resultaat te realiseren.

Wij bieden ambitieuze beslissers daadkrachtige experts, die
commerciële versnelling brengen, en hen enthousiasmeren en
het vertrouwen geven om blijvend het verschil te maken.

Bedankt voor het vertrouwen!

Aanbevolen artikelen

Een sterk merk als sales accelerator

In dit artikel zoomen we in op de rol van een sterk merk op de sales resultaten.

Lees verder
merk als sales accelerator
Lees verder

Nieuwe gezichten bij The AccelerationGroup: Rubert en Eric versterken ons associate netwerk

Nieuwe gezichten bij The AccelerationGroup: Rubert en Eric versterken ons associate netwerk

Lees verder
Nieuwe associates
Lees verder

Klantbehoud in 2025: Gebruiksgedrag, service & retentiebeleid

In dit artikel zoomen we in op laatste 3 pijlers in ons model van klantbehoud: gebruiksgedrag, service en retentie.

Lees verder
Lees verder

Blijf op de hoogte

About

The AccelerationGroup ondersteunt organisaties om hun commerciële uitdagingen te realiseren en de uitvoering van plannen, visie en projecten te versnellen. Executie staat centraal bij onze pragmatische en resultaatgerichte aanpak.

Meer over ons

Adres

Zuidplein 36,
1077XV Amsterdam

Neem contact op

  • info@accelerationgroup.nl
  • Linkedin
  • Youtube

Menu

  • Services
  • Programma’s
  • Opdrachtgevers
  • Artikelen
  • Over ons
  • Associate worden?
  • Contact
  • © 2025 The AccelerationGroup
  • Alle rechten voorbehouden
  • Privacyverklaring
  • Cookie beleid

Zoeken

Wilt u advies of heeft u een vraag?

Neem contact op met één van de partners. Wij staan klaar om u verder te helpen.

Neem contact op